if_photoif_put_inmenu
ООО "Каскад-Бетон"
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 433-37-57 Показати
+38 (067) +38 (067) 430-13-59 Показати

Доставка

Коли мова йде про будівництво, доставка – вкрай актуальна послуга, адже іноді виникає критично важлива необхідність доставити щось точно в термін, щоб процес будівництва не перервався.  «Каскад Бетон» не з чуток знає про особливості будівельної справи і тому намагається зробити все можливе, щоб надати своїм клієнтам все найнеобхідніше в призначений термін.

У нас функціонує своя бригада доставки, яка привезе Ваше замовлення на об'єкт, будь то навантажений самоскид щебеню або пара десятків залізобетонних сходових маршів.

Якщо у Вас є можливість, Ви можете організувати самостійний вивіз купленого сировини або залізобетонних виробів, але в такому випадку ми знімаємо з себе всі гарантійні зобов'язання по перевезенню і якщо в процесі щось буде пошкоджено – ми не компенсуємо втрату. Також варто враховувати особливості замовленої позиції. Так пісок можна привезти, використовуючи самоскид, а ось залізобетонні конструкції просто так не розвантажити, і варто подбати про техніку, яка забезпечить безпечне переміщення ЗБВ.

Що стосується оренди техніки, то тут все залежить від габаритів та призначення. Гусеничні екскаватори та крани необхідно доставляти на об'єкт на спеціальному тягачі, техніку на колесах можна відвезти своїм ходом, дрібну пострах і розбірні конструкції – люльки, лебідки, стропи, ліси та інше – ми можемо привезти за вказаною адресою або Ви самі можете забрати орендований інвентар.

Такі питання вирішуються індивідуально з кожним клієнтом.

Вартість доставки також залежить від особливостей замовлення – обсягів замовлення, його габаритів, кількості позицій, дальності доставки, характеристик товару, що замовляється – і іноді вже включена в ціну, а іноді вартість доставки може бути вкрай високою (таке трапляється при доставці на далекі відстані малої кількості товару).

Транспортная компанія

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×